#CzasNaPogaduchy odc. 18 – Układanka Grzybki

#CzasNaPogaduchy odc. 18 – Układanka Grzybki

#CzasNaPogaduchy to cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych, podczas którego znajdziesz porcję wiedzy z zakresu terapii dziecka z problemami z nabywaniem i rozumieniem mowy.
Znajdziesz tu także sporo motywacji, pomysłów na ćwiczenia terapeutyczne, a także pogadamy sobie jak mama z mamą przy kawie i ciastku o wszystkim i niczym – bo nie samą terapią dziecka człowiek żyje.
Czasem się pośmiejemy, czasem poplotkujemy, pogadamy też o wodzie i pogodzie.
Podczas #CzasNaPogaduchy odpowiadam także na Wasze pytania, ale plotę również 3 po 3 co mi ślina na język przyniesie.

Jeśli masz ochotę być z nami na żywo podczas tych luźnych spotkań – zapraszam Cię w każdy czwartek o godzinie 10:00  na mój profil na Facebook.

Chcę Was motywować, chcę aby na Waszych ustach pojawił się uśmiech, chcę abyście się zrelaksowały i ze zdwojoną siłą ruszyły po spotkaniu do ćwiczeń terapeutycznych z Waszymi pociechami.

Podczas kolejnego spotkania #CzasNaPogaduchy,  nagranego 22.11.2018, przyjrzymy się bliżej układance „Grzybki” od Blue-Sky.


Dzisiaj było o:
Pomoc „Kreatywne wspieranie mowy – czasowniki) ruszyła do druku!!!
Adres stronki to: https://kreatywnewspieraniemowy.pl/
Pokazałam Wam jak wyglądają poszczególne karty tej pomocy. Pamiętajcie przedsprzedaż z bonusami (darmowa wysyłka, autografy autorek, darmowe etykiety) startuje 4 grudnia!

Pokazałam Wam i wyjaśniłam jak pracować na moim najnowszym zestawie „Poznaję literki: A”. Tutaj link: https://kreatywnewrota.pl/…/kreatywnewr…

Na deser pokazałam Wam dzisiaj zawartość oraz podstawy pracy z układanką „Grzybki” od Pomoce rozwojowe i terapeutyczne „Blue-Sky”.
Tutaj link do grzybków: https://www.blue-sky.com.pl/…/UKLAD…/180
Moje autorskie pomysły jak można jeszcze inaczej pracować na grzybkach – w jednym z kolejnych spotkań

A potem wpadł mój mąż… i rozwalił system. Zmiażdżył internety
Więc teraz macie jasność jak mam na co dzień w domu z mężem… TADA! Że ja jeszcze nie zwariowałam to cud

 


Chcesz pomóc swojemu dziecku i wspierać rozwój jego mowy oraz naukę czytania?

Mam dla Ciebie ćwiczenia ogólnorozwojowe które Ci to ułatwią!

Zobacz moje zeszyty ćwiczeń “Radośnie rosnę i myślę” dzięki którym Twoje dziecko będzie ćwiczyło umiejętność logicznego myślenia, kategoryzacje, analizę i syntezę wzrokową oraz inne umiejętności, tak niezbędne do prawidłowego rozwoju mowy i wdrażające je do nauki czytania i pisania.Szukasz innowacyjnej formy wspomagania rozwoju mowy dzieci?

Zobacz pomoce z serii „Kreatywne Wspieranie Mowy” – atrakcyjne dla dzieci, dobrane merytorycznie do ich potrzeb, o nowatorskiej i profesjonalnej grafice oraz perfekcyjnej jakości wykonania.
Masz ochotę pobrać darmowe materiały edukacyjne dla dziecka?


Zapisz się na mój bezpłatny* newsletter i pobierz „IDZIEMY NA RYBY!” – darmowy zestaw edukacyjny do zabaw z dzieckiem!

ZAPISUJĘ SIĘ NA NEWSLETTER:*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KreatywneWrota.pl Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *