Chcesz wypić ciepłą kawę? Busy Box – kolejna porcja inspiracji

Chcesz wypić ciepłą kawę? Busy Box – kolejna porcja inspiracji

Busy Box

Po opublikowaniu przeze mnie pierwszego wpisu dotyczącego Busy Box (Busy Box – mój sposób na spokojny sen), pod wpisem na FB rozpętało się istne tornado pytań!

Bardzo mnie cieszy, że ten pomysł tak Wam się spodobał! Pytaliście o to, co jeszcze można wkładać do pudełek – spieszę więc w kolejnymi inspiracjami.

Pierwsze pudełko

Pudełko to pozostało bez zmian, bo Milenka nadal z dziką rozkoszą tnie kolorowe taśmy washi i nakleja na paski papieru.

Busy Box

Drugie pudełko

Tutaj również bez zmian. Kolorowe druciki kreatywne i koraliki. Do nawlekania, do robienia różnych zwierzątek.

Busy Box

Trzecie pudełko

Do trzeciego pudełka włożyłam kolorowe drewniane patyczki z nacięciami. Można z nich budować różne konstrukcje.

Busy Box

Czwarte pudełko

Do pudełka włożyłam filcowe naklejki: ptaszki, kwiatki i takie tam głupotki. Dołożyłam kolorowe piórka oraz klej. Do tego kartka papieru i powstaną piękne prace plastyczne.

Busy Box

Piąte pudełko

Do pudełka włożyłam żółte samoprzylepne karteczki do notowania, ołówek, ekierkę (bo nie mogłam znaleźć w rzeczach synów linijki), metr krawiecki, miarkę męża i sznurek.

Do odmierzania długości i szerokości wszystkiego co tylko przyjdzie Milence do głowy, notowania na kartkach wymiarów i przyklejania na zmierzonych przedmiotach.

Busy Box

Szóste pudełko

Dodałam kolejne pudełko – poprzednio Milenka miała tylko pięć, ale tak jej się spodobała praca z pudełkami, że dodałam kolejne.

Do tego pudełka włożyłam po prostu różnorodne, drobne układanki.

Busy Box


Chcesz pomóc swojemu dziecku i wspierać rozwój jego mowy oraz naukę czytania?

Mam dla Ciebie ćwiczenia ogólnorozwojowe które Ci to ułatwią!

Zobacz moje zeszyty ćwiczeń “Radośnie rosnę i myślę” dzięki którym Twoje dziecko będzie ćwiczyło umiejętność logicznego myślenia, kategoryzacje, analizę i syntezę wzrokową oraz inne umiejętności, tak niezbędne do prawidłowego rozwoju mowy i wdrażające je do nauki czytania i pisania.Szukasz innowacyjnej formy wspomagania rozwoju mowy dzieci?

Zobacz pomoce z serii „Kreatywne Wspieranie Mowy” – atrakcyjne dla dzieci, dobrane merytorycznie do ich potrzeb, o nowatorskiej i profesjonalnej grafice oraz perfekcyjnej jakości wykonania.
Masz ochotę pobrać darmowe materiały edukacyjne dla dziecka?


Zapisz się na mój bezpłatny* newsletter i pobierz „IDZIEMY NA RYBY!” – darmowy zestaw edukacyjny do zabaw z dzieckiem!

ZAPISUJĘ SIĘ NA NEWSLETTER:*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KreatywneWrota.pl Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *