Zabawy matematyczne

Zabawy matematyczne


#CzasNaPogaduchy to spotkanie podczas którego znajdziesz porcję wiedzy z zakresu terapii dziecka z problemami z nabywaniem i rozumieniem mowy.
Znajdziesz tu także sporo motywacji, pomysłów na ćwiczenia terapeutyczne, a także pogadamy sobie jak mama z mamą przy kawie i ciastku o wszystkim i niczym – bo nie samą terapią dziecka człowiek żyje.
Czasem się pośmiejemy, czasem poplotkujemy, pogadamy też o wodzie i pogodzie.
Podczas #CzasNaPogaduchy odpowiadam także na Wasze pytania, ale plotę również 3 po 3 co mi ślina na język przyniesie.Podczas spotkania które odbyło się 23 stycznia 2020 pokazuję Ci w jaki sposób bawić się i ćwiczyć na pomocach z zakresu wczesnej edukacji matematycznej.Zobacz jak możesz pracować na pomocach z zakresu wczesnej edukacji matematycznej dzieci:

Pomoce które pokazywałam to:

Matematyka dla smyka – część 1

Matematyka dla smyka to pakiet kart pracy do nauki dodawania dla dzieci w młodszym wieku przedszkolnym.

Matematyka jest fajna – część 1

Matematyka jest fajna to zestaw materiałów edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Zestaw zawiera:
– 12 kart z figurami i ich nazwą
– 12 kart czystych z nazwą figury – do wyklejania plasteliną
– puzzle z figurami (10 sztuk)
– 12 kart z zadaniami do tworzenia figur
– 16 kart pracy do wyszukiwania figur
– 1 kartę z grą – rzuć kostką, narysuj figure, policz figury
– 8 kart pracy – policz wierzchołki i boki figur
– 8 kart pracy do ćwiczeń motoryki małej – malowanie dowolną techniką i wycinanie po śladzie figury

Wszystkie podpisy na kartach są napisane dużą, bezszeryfową czcionką. Zostały przygotowane dla dzieci uczących się czytać metodą sylabową.

Jeśli masz ochotę być z nami na żywo podczas tych luźnych spotkań – zapraszam Cię w każdy czwartek o godzinie 10:00  na mój profil na Facebook lub na Instagram.

Chcę Was motywować, chcę aby na Waszych ustach pojawił się uśmiech, chcę abyście się zrelaksowały i ze zdwojoną siłą ruszyły po spotkaniu do ćwiczeń terapeutycznych z Waszymi pociechami.

Chcę Was motywować, chcę aby na Waszych ustach pojawił się uśmiech, chcę abyście się zrelaksowały i ze zdwojoną siłą ruszyły po spotkaniu do ćwiczeń terapeutycznych z Waszymi pociechami.


Chcesz pomóc swojemu dziecku i wspierać rozwój jego mowy oraz naukę czytania?

Mam dla Ciebie ćwiczenia ogólnorozwojowe które Ci to ułatwią!

Zobacz moje zeszyty ćwiczeń “Radośnie rosnę i myślę” dzięki którym Twoje dziecko będzie ćwiczyło umiejętność logicznego myślenia, kategoryzacje, analizę i syntezę wzrokową oraz inne umiejętności, tak niezbędne do prawidłowego rozwoju mowy i wdrażające je do nauki czytania i pisania.Szukasz innowacyjnej formy wspomagania rozwoju mowy dzieci?

Zobacz pomoce z serii „Kreatywne Wspieranie Mowy” – atrakcyjne dla dzieci, dobrane merytorycznie do ich potrzeb, o nowatorskiej i profesjonalnej grafice oraz perfekcyjnej jakości wykonania.
Masz ochotę pobrać darmowe materiały edukacyjne dla dziecka?


Zapisz się na mój bezpłatny* newsletter i pobierz „IDZIEMY NA RYBY!” – darmowy zestaw edukacyjny do zabaw z dzieckiem!

ZAPISUJĘ SIĘ NA NEWSLETTER:*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KreatywneWrota.pl Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *