#CzasNaPogaduchy odc.24 – Kreatywne Wspieranie Mowy Czasowniki

Szeroki asortyment pomocy edukacyjno-logopedycznych dla dzieci, wspomagających rozwój mowy jak i terapię zaburzeń mowy (ORM, afazja, autyzm).

#CzasNaPogaduchy odc.24 – Kreatywne Wspieranie Mowy Czasowniki

Analiza i synteza wzrokowa Ćwiczenia funkcji poznawczych Edukacja Edukacja Montessori Gry Planszowe i Karciane Materiał językowy Nauka czytania Trochę teorii Video Wymowa 0

Co to jest #CzasNaPogaduchy?

#CzasNaPogaduchy to cykliczne spotkanie w mediach społecznościowych, podczas którego znajdziesz porcję wiedzy z zakresu terapii dziecka z problemami z nabywaniem i rozumieniem mowy.
Znajdziesz tu także sporo motywacji, pomysłów na ćwiczenia terapeutyczne, a także pogadamy sobie jak mama z mamą przy kawie i ciastku o wszystkim i niczym – bo nie samą terapią dziecka człowiek żyje.
Czasem się pośmiejemy, czasem poplotkujemy, pogadamy też o wodzie i pogodzie.
Podczas #CzasNaPogaduchy odpowiadam także na Wasze pytania, ale plotę również 3 po 3 co mi ślina na język przyniesie.

Zapraszam Cię serdecznie!

Jeśli masz ochotę być z nami na żywo podczas tych luźnych spotkań – zapraszam Cię w każdy czwartek o godzinie 10:00  na mój profil na Facebook.

Chcę Was motywować, chcę aby na Waszych ustach pojawił się uśmiech, chcę abyście się zrelaksowały i ze zdwojoną siłą ruszyły po spotkaniu do ćwiczeń terapeutycznych z Waszymi pociechami.

24 spotkanie #CzasNaPogaduchy,  zostało nagrane 10.01.2019.

Podczas spotkania miałam “niejakie” 😉 problemy techniczne w związku z tym Pogaduchy są w 2 częściach 🙂 Najpierw nie mogły wystartować, na Instagramie w ogóle nie poszły, w końcu udało mi się zwalczyć system i z 15 minutowym opóźnieniem wystartowałam na Facebook.

Niestety w trakcie transmisji mi ją zerwało – czego nie zauważyłam! Byłam tak skupiona na pokazywaniu Wam ćwiczeń i prezentacji, że…pogaduchy przerwało a jak ostatnia gapa siedziałam i bite 5 minut nawijałam do wyłączonej kamery.

Brawo ja!

Pogaduszki są więc w dwóch częściach. W części pierwszej pokazuję jak można pracować z pomocą “Kreatywne Wspieranie Mowy czasowniki” którą możecie kupić tutaj:

Oficjalna strona pomocy to: KreatywneWspieranieMowy.plA co w drugiej części?

Pokazuję w jaki sposób zrobiłam grę planszową i wyjaśniam w jaki sposób wplotłam do niej pracę z pomocą “Kreatywne Wspieranie Mowy Czasowniki”

Dołączam do akcji Terapia dzieci z autyzmem The Autism Treatment #akcjaTerapeuciRAZEM podczas której mówię o tym jak ja – Marzena: – radzę sobie z trudnym zachowaniem? – radzę sobie z “nie chce mi się”? – motywuję do terapii?Zapraszam!


Chcesz pomóc swojemu dziecku i wspierać rozwój jego mowy oraz naukę czytania?

Mam dla Ciebie ćwiczenia ogólnorozwojowe które Ci to ułatwią!

Zobacz moje zeszyty ćwiczeń Radośnie rosnę i myślę dzięki którym Twoje dziecko będzie ćwiczyło umiejętność logicznego myślenia, kategoryzacje, analizę i syntezę wzrokową oraz inne umiejętności, tak niezbędne do prawidłowego rozwoju mowy i wdrażające je do nauki czytania i pisania.Masz ochotę pobrać darmowe materiały edukacyjne dla dziecka?


Zapisz się na mój bezpłatny* newsletter i pobierz "KOSMOS" – darmowy zestaw edukacyjny do zabaw z dzieckiem!
ZAPISUJĘ SIĘ NA NEWSLETTER:*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KreatywneWrota.pl Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.Jeśli uważasz, że to co piszę jest wartościowe, podziel się wpisem ze znajomymi:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *