Ćwiczenia z mnożenia

Szeroki asortyment pomocy edukacyjno-logopedycznych dla dzieci, wspomagających rozwój mowy jak i terapię zaburzeń mowy (ORM, afazja, autyzm).

Ćwiczenia z mnożenia

Baza wiedzy Ćwiczę z KreatywneWrota.pl Edukacja Edukacja matematyczna Edukacja Montessori Materiał matematyczny 0

Zastanawiałam się w jaki sposób urozmaicić córce naukę mnożenia i postanowiłam przygotować jej koła do nauki mnożenia.

Jak przygotowałam koła?

Po wydrukowaniu kół na kolorowych kartkach wycięłam je, a następnie nacięłam je wzdłuż naniesionych linii.

Wycięłam także z kolorowych kartek koła i skleiłam je smarując klejem tylko środek koła z działaniami.

Teraz wystarczy tylko wpisać wyniki działań i gotowe! Koła wrzucę do koszulki foliowej i wrzucę do torebki – tak, aby w każdej chwili mieć je przy sobie.

Jeśli podoba Ci się ten pomysł a nie masz czasu i chęci na samodzielne zabawy z cyrklem, koła które przygotowałam możesz kupić w moim sklepie: Ćwiczenia z mnożenia.Chcesz pomóc swojemu dziecku i wspierać rozwój jego mowy oraz naukę czytania?

Mam dla Ciebie ćwiczenia ogólnorozwojowe które Ci to ułatwią!

Zobacz moje zeszyty ćwiczeń Radośnie rosnę i myślę dzięki którym Twoje dziecko będzie ćwiczyło umiejętność logicznego myślenia, kategoryzacje, analizę i syntezę wzrokową oraz inne umiejętności, tak niezbędne do prawidłowego rozwoju mowy i wdrażające je do nauki czytania i pisania.Masz ochotę pobrać darmowe materiały edukacyjne dla dziecka?


Zapisz się na mój bezpłatny* newsletter i pobierz "KOSMOS" – darmowy zestaw edukacyjny do zabaw z dzieckiem!
ZAPISUJĘ SIĘ NA NEWSLETTER:*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KreatywneWrota.pl Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.Jeśli uważasz, że to co piszę jest wartościowe, podziel się wpisem ze znajomymi:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *