3 elementowe historyjki obrazkowe

3 elementowe historyjki obrazkowe

Dziś bez zbędnych długich przemów, po prostu – z okazji Walentynek mały prezent ode mnie dla Waszych dzieci i podopiecznych 🙂

historyjkicz2

Pierwszą część moich historyjek obrazkowych znajdziesz tutaj. A dziś chciałam Wam przedstawić część drugą 🙂 Pobrać ją możecie tutaj.

Pozdrawiam Was gorąco i walentynkowo! 🙂


Chcesz pomóc swojemu dziecku i wspierać rozwój jego mowy oraz naukę czytania?

Mam dla Ciebie ćwiczenia ogólnorozwojowe które Ci to ułatwią!

Zobacz moje zeszyty ćwiczeń “Radośnie rosnę i myślę” dzięki którym Twoje dziecko będzie ćwiczyło umiejętność logicznego myślenia, kategoryzacje, analizę i syntezę wzrokową oraz inne umiejętności, tak niezbędne do prawidłowego rozwoju mowy i wdrażające je do nauki czytania i pisania.Masz ochotę pobrać darmowe materiały edukacyjne dla dziecka?


Zapisz się na mój bezpłatny* newsletter i pobierz "KOSMOS" – darmowy zestaw edukacyjny do zabaw z dzieckiem!
ZAPISUJĘ SIĘ NA NEWSLETTER:*Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach KreatywneWrota.pl Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.Jeśli uważasz, że to co piszę jest wartościowe, podziel się wpisem ze znajomymi:

 

3 komentarze

 1. Nina pisze:

  Bardzo dobry pomysł. Dziękuję za pomoc

  • Marzena pisze:

   Proszę bardzo 🙂

 2. Gabriela Szymusik pisze:

  Kolejna odsłona historyjek również przypadła do gustu moim dzieciakom 🙂 I ciągle pytają o jeszcze 🙂 Wspaniała pomoc, prosta, czytelna, jasny przekaz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *